Kancelaria: Al. Niepodległości 223/1, 02-087 Warszawa, Tel.: (22) 831 12 34
Polish version English Version German version Russian Version Chinese Version

Grzegorz Patek

Radca prawny i doradca podatkowy odpowiedzialny za Praktykę Podatkową w KONDRAT i Partnerzy. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie im. Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz studiów podyplomowych Zarządzanie Służbami Podatkowymi na Uniwersytecie w Białymstoku.
Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy w administracji skarbowej. Był odpowiedzialny za wykonywanie zadań organu podatkowego i egzekucyjnego, nadzorowanie i prowadzenie postępowań kontrolnych i podatkowych, nadzór nad sprawami wierzycielskimi i dochodzeniem należności podatkowych Skarbu Państwa.
Ekspert Centrum Pomocy Profesjonalisty – doradztwo podatkowe i rachunkowe w Wolters Kluwer Polska. Autor wielu artykułów z zakresu prawa podatkowego na łamach Rzeczpospolitej, m.in.: „Podatkowa amortyzacja znaku towarowego”, „Czy szpitale mogą otrzymywać darowizny lekowe od producentów leków oraz jak należy je rozliczyć”, „Jaki VAT od żywności specjalnego przeznaczenia medycznego”, „Ulga rehabilitacyjna przy wydatkach na leki”, „Jak rozliczyć umowę sponsoringu w firmach farmaceutycznych”.

Dodatkowe informacje


Wyróżnienia

Kontakt

  • Al. Niepodległości 223/1, 02-087 Warszawa
  • Email: biuro@kondrat.pl
  • Telefon: +48 (22) 831 12 34
  • Fax: +48 (22) 357 98 63