Kancelaria: Al. Niepodległości 223/1, 02-087 Warszawa, Tel.: (22) 831 12 34
Polish version English Version German version Russian Version Chinese Version

Blog

Czy w laboratoriach można stosować tylko sprzęt z certyfikatami CE IVD? Na to pytanie udzieliła odpowiedzi Natalia Dyda z Kancelarii KONDRAT i Partnerzy w swoim artykule, opublikowanym na blogu prawo-medyczne.info.

 

Na blogu prawo-medyczne.info ukazał się artykuł na temat rejestracji podmiotu wykonującego działalność leczniczą autorstwa Sławomira Molędy i Natalii Dyda z  Kancelarii KONDRAT i Partnerzy

Zapraszamy do lektury nowego artykułu dotyczącego nasion szałwii hiszpańskiej, który ukazał się na blogu prawozywnosciowe.info autorstwa Katarzyny Hałaburdy z Kancelaria KONDRAT i Partnerzy.

 

 

Z przyjemnością informujemy, że na blogu ochronadanych-osobowych.info ukazał się nowy artykuł pt." Projekt nowej ustawy o ochronie danych osobowych już opublikowany!" Pauliny Klimek-Woźniak z Kancelarii KONDRAT i Partnerzy

Na blogu ochronadanych-osobowych.info ukazał się nowy artykuł Pauliny Klimek-Woźniak z Kancelarii KONDRAT i Partnerzy na temat "Jakie wyzwania czekają na przedsiębiorców od 25 maja 2018 r.? - w związku ze zmianami wprowadzanymi przez rozporządzenie unijne o ochronie danych osobowych RODO.

 

Uprzejmie informujemy, że na blogu prawo-medyczne.info ukazał się nowy artykuł Natalii Dyda z Kancelarii KONDRAT i Partnerzy na temat ochrony marki placówek leczniczych, w tym kiedy takie podmioty mogą uzyskać prawo ochronne na znak towarowy do oznaczania ich nazwy czy oferowanych przez nie zabiegów, jakie korzyści taka ochrona daje oraz czy i kiedy mamy do czynienia z niedozwoloną reklamą.

 

Na blogu prawo-medyczne.info dostępny jest nowy artykuł Natalii Dyda z Kancelarii KONDRAT i Partnerzy na temat zakazu działalności konkurencyjnej w umowach będących podstawą zatrudnienia kadry medycznej.

Na blogu prawo-medyczne.info ukazał się nowy artykuł Sławomira Molęda oraz Natalii Dyda z Kancelarii KONDRAT i Partnerzy na temat założeń ustawy tworzącej System Podstawowego Szpitalnego Zabezpieczenia Świadczeń Opieki Zdrowotnej, potocznie zwany siecią szpitali.

W wydaniu nr 1/2017 Kwartalnika BIOTECHNOLOGIA ukazał się obszerny artykuł Moniki Faszcza z Kancelarii KONDRAT i Partnerzy na temat najnowszych regulacji prawnych dotyczących konserwantów w kosmetykach.

Na blogu ochronadanych-osobowych.info ukazał się nowy artykuł Pauliny Klimek-Woźniak z Kancelarii KONDRAT i Partnerzy na temat szczególnej kategorii danych osobowych jaką są dane wrażliwe.

Na blogu ochronadanych-osobowych.info ukazał się nowy artykuł Pauliny Klimek-Woźniak, aplikantki radcowskiej z Kancelarii KONDRAT i Partnerzy, na temat wykorzystywania przez pracodawców danych biometrycznych w celu dokonywania rejestracji czasu pracy swoich pracowników. W artykule znaleźć można odpowiedź na pytanie czy takie rozwiązanie jest dozwolone w świetle obowiązujących przepisów prawa.

Kancelaria KONDRAT i Partnerzy uruchomiła nowy blog o ochronie danych osobowych. Na wspomnianym blogu ochronadanych-osobowych.info pojawił się już pierwszy artykuł Pauliny Klimek-Woźniak na temat roli administratora bezpieczeństwa informacji.

Strona 1 z 7

Wyróżnienia

Kontakt

  • Al. Niepodległości 223/1, 02-087 Warszawa
  • Email: biuro@kondrat.pl
  • Telefon: +48 (22) 831 12 34
  • Fax: +48 (22) 357 98 63