Kancelaria: Al. Niepodległości 223/1, 02-087 Warszawa, Tel.: (22) 831 12 34
Polish version English Version German version Russian Version Chinese Version

Blog

W najnowszym wpisie na blogu prawofarmaceutyczne.info Katarzyna Hałaburda z Kancelarii KONDRAT i Partnerzy podejmuje temat nowelizacji Kodeksu Cywilnego.

Zachęcamy do lektury nowego artykułu pt."Czy informacje pochodzące z negocjacji cenowych z Komisją Ekonomiczną będą podlegały udostępnieniu w trybie dostępu do informacji publicznej?" autorstwa Dominiki Chrabańskiej z Kancelarii Kondrat i Partnerzy, który ukazał się na blogu prawofarmaceutyczne.info.

Na blogu prawo-kosmetyczne.info ukazał sie kolejny artykuł na temat projektu Ustawy o Produktach Kosmetycznych autorstwa Dominiki Chrabańskiej oraz Wiktorii Jaromskiej-Gumkowskiej z Kancelarii KONDRAT i Partnerzy

Zdarza, że lekarze stają się ofiarami pomówień na internetowych forach czy nawet portalach porównujących ich usługi. W związku z czym rodzą się liczne pytania i tezy dotyczące zagadnienia dóbr osobistych oraz danych osobowych. Sławomir Molęda oraz Natalia Dyda z Kancelarii KONDRAT i Partnerzy w najnowszym artykule, który ukazał sie na blogu www.prawo-medyczne.info starają się udzielić na nie odpowiedzi. 

Serdecznie zapraszamy do lektury nowego artykułu dotyczącego pracy nad nowelizacją przepisów Prawa Farmaceutycznego autorstwa Dominiki Chrabańskiej oraz Katarzyny Hałaburdy, który ukazał się na blogu prawofarmaceutyczne.info.

Zapraszamy na blog prawofarmaceutyczne.info, na którym zamieszczono nowy artykuł Dominiki Chrabańskiej oraz Wiktorii Jaromskej-Gumkowskej z Kancelarii KONDRAT i Partnerzy na temat projektu ustawy o zmianie ustawy Prawo Farmaceutyczne.

Na blogu prawo-medyczne.info ukazał sie kolejny artykuł na temat RODO. Natalia Dyda i Sławomir Molęda z Kancelarii KONDRAT i Partnerzy odpowiadają tym razem na pytania klientów wprowadzający na rynek nowe produkty lecznicze „pod parasolem” starej marki (btw. zgodnie z najnowszymi wytycznymi).

W najnowszym wpisie na blogu prawo-medyczne.info Natalia Dyda i Sławomir Molęda z Kancelarii KONDRAT i Partnerzy zwracają uwagę na temat Kodeksu branżowego dostosowującego do RODO

Zachęcamy do lektury nowego artykułu dotyczącego projektu ustawy o produktach kosmetycznych autorstwa Dominiki Chrabańskiej z Kancelarii Kondrat i Partnerzy, który ukazał się na blogu prawo-kosmetyczne.info

piątek, 27 kwiecień 2018

OBRAZ JAKO ZNAK TOWAROWY?

W najnowszym wpisie na blogu znaktowarowy.info  Ewa Niesiobędzka-Krause i Karolina Stępnień z Kancelarii KONDRAT i Partnerzy zwracają uwagę na zagadnienie rejestrowania dzieł sztuki jako znaków towarowych.

środa, 25 kwiecień 2018

CORAZ WIĘCEJ ZGŁOSZEŃ W WIPO

Zapraszamy do zapoznania sie z nowym artykułem dotyczacym statystyk korzystania z międzynarodowych systemów ochrony IP w 2017 roku, w tym także z systemu madryckiego w zakresie znaków towarowych autorstwa Ewy Niesiobędzkiej-Krause i Karoliny Stępień z Kancelarii KONDRAT i Partnerzy, który ukazał się na blogu znaktowarowy.info.

Zapraszamy na blog znaktowarowy.info, na którym zamieszczono nowy artykuł Ewy Niesiobędzkiej-Krause i Justyny Witek z Kancelarii KONDRAT i Partnerzy na temat rejestracji kształtu batona Kit Kat.

Strona 1 z 10

Wyróżnienia

Kontakt

  • Al. Niepodległości 223/1, 02-087 Warszawa
  • Email: biuro@kondrat.pl
  • Telefon: +48 (22) 831 12 34
  • Fax: +48 (22) 357 98 63