Kancelaria: Al. Niepodległości 223/1, 02-087 Warszawa, Tel.: (22) 831 12 34
Polish version English Version German version Russian Version Chinese Version

Blog

W najnowszym wpisie na blogu prawo-medyczne.info Natalia Dyda i Sławomir Molęda z Kancelarii KONDRAT i Partnerzy zwracają uwagę na temat Kodeksu branżowego dostosowującego do RODO

Zachęcamy do lektury nowego artykułu dotyczącego projektu ustawy o produktach kosmetycznych autorstwa Dominiki Chrabańskiej z Kancelarii Kondrat i Partnerzy, który ukazał się na blogu prawo-kosmetyczne.info

piątek, 27 kwiecień 2018

OBRAZ JAKO ZNAK TOWAROWY?

W najnowszym wpisie na blogu znaktowarowy.info  Ewa Niesiobędzka-Krause i Karolina Stępnień z Kancelarii KONDRAT i Partnerzy zwracają uwagę na zagadnienie rejestrowania dzieł sztuki jako znaków towarowych.

środa, 25 kwiecień 2018

CORAZ WIĘCEJ ZGŁOSZEŃ W WIPO

Zapraszamy do zapoznania sie z nowym artykułem dotyczacym statystyk korzystania z międzynarodowych systemów ochrony IP w 2017 roku, w tym także z systemu madryckiego w zakresie znaków towarowych autorstwa Ewy Niesiobędzkiej-Krause i Karoliny Stępień z Kancelarii KONDRAT i Partnerzy, który ukazał się na blogu znaktowarowy.info.

Zapraszamy na blog znaktowarowy.info, na którym zamieszczono nowy artykuł Ewy Niesiobędzkiej-Krause i Justyny Witek z Kancelarii KONDRAT i Partnerzy na temat rejestracji kształtu batona Kit Kat.

Uprzejmie informujemy, że na blogu znaktowarowy.info ukazał się nowy artykuł Ewy Niesiobędzkiej-Krause i Justyny Witek z Kancelarii KONDRAT i Partnerzy pt. "Używanie znanych znaków przy sprzedaży naśladujących zapachów".

 

Zachęcamy do lektury nowego artykułu, który ukazał się na blogu prawo-medyczne.infoNatalia Dyda i Slawomir Molęda z Kancelarii Kondrat i Partnerzy odpowiadają w nim na pytanie: "Czy i kiedy fizjoterapeuta musi się zarejestrować jako podmiot leczniczy?".

poniedziałek, 05 luty 2018

Kolejne zmiany w ZSMOPL raportowanie OTC

Zapraszamy na blog prawofarmaceutyczne.info, na którym zamieszczono nowy artykuł Katarzyny Hałaburdy z Kancelarii KONDRAT i Partnerzy na temat kolejnych zmian w ZSMOPL.

Zapraszamy do zapoznania sie z nowym artykułem dotyczacym zmian w projekcie Ustawy o Produktach Kosmetycznych autorstwa Katarzyny Hałaburdy z Kancelarii KONDRAT i Partnerzy, który ukazał się na blogu prawokosmetyczne.info.

 

Uprzejmie informujemy, że na blogu prawofarmaceutyczne.info ukazał się nowy artykuł Pauliny Surowiec i Katarzyny Hababurdy z Kancelarii KONDRAT i Partnerzy pt. "Leki generyczne – czym są, jakie niosą korzyści i czy są tak samo skuteczne jak leki referencyjne". 

W najnowszym wpisie na blogu prawofarmaceutyczne.info Wiktoria Jaromska z Kancelarii KONDRAT i Partnerzy zwraca uwagę na rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 18 grudnia 2017 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie wykazu produktów leczniczych, które mogą być dopuszczone do obrotu w placówkach obrotu pozaaptecznego oraz punktach aptecznych.

 

Z przyjemnością informujemy, że na blogu prawofarmaceutyczne.info ukazał się nowy artykuł pt."Monitorowanie systemu transportu drogowego" Katarzyny Hałaburdy z Kancelarii KONDRAT i Partnerzy.

 

Strona 1 z 9

Wyróżnienia

Kontakt

  • Al. Niepodległości 223/1, 02-087 Warszawa
  • Email: biuro@kondrat.pl
  • Telefon: +48 (22) 831 12 34
  • Fax: +48 (22) 357 98 63