Kancelaria: Al. Niepodległości 223/1, 02-087 Warszawa, Tel.: (22) 831 12 34
Polish version English Version German version Russian Version Chinese Version

Blog


Na blogu prawofarmaceutyczne.info ukazał się artykuł na temat kary za reklamę apteki autorstwa Wiktorii Jaromskiej-Gumkowskiej z Kancelarii KONDRAT i Partnerzy.

Zapraszamy do zapoznania się z uwagami Katarzyny Biegańskiej z Kancelarii Kondrat i Partnerzy dotyczącymi niezarejestrowanego wzoru wspólnotowego. Znajdziemy je na blogu wzoryprzemyslowe.info.

Często Klienci zadają nam pytania (zwłaszcza małe i średnie podmioty prowadzące działalność w sektorze usług medycznych) dotyczące wymogu prowadzenia przez nie rejestru czynności przetwarzania danych osobowych. A jeszcze częściej “jak się do tego zabrać?”. Zapraszamy do zapoznania się z odpowiedziami Sławomira Molędy i Natalii Dyda na powyższe pytania, które ukazały się na blogu prawo-medyczne.info.

 

Na blogu prawofarmaceutyczne.info ukazał się artykuł na temat reklamy leków, suplementów i kosmetyków autorstwa Wiktorii Stańczuk z Kancelarii KONDRAT i Partnerzy.

Strategia marketingowa sieci placówek medycznych – jak skutecznie chronić markę? Odpowiedź na to pytanie znajdziemy w artykule Andrzeja Przytuły i Natalii Dyda z Kancelarii Kondrat i Partnerzy zamieszczonym na blogu prawo-medyczne.info. Zapraszamy do lektury!

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym wpisem na blogu prawofarmaceutyczne.info autorstawa Katarzyny Hałaburdy z Kancelarii Kondrat i Partnerzy dotyczącym nowelizacji ustawy o systemie informacji w ochronie zdrowia. 

W najnowszym wpisie na blogu prawofarmaceutyczne.info Katarzyna Hałaburda z Kancelarii KONDRAT i Partnerzy podejmuje temat nowelizacji Kodeksu Cywilnego.

Zachęcamy do lektury nowego artykułu pt."Czy informacje pochodzące z negocjacji cenowych z Komisją Ekonomiczną będą podlegały udostępnieniu w trybie dostępu do informacji publicznej?" autorstwa Dominiki Chrabańskiej z Kancelarii Kondrat i Partnerzy, który ukazał się na blogu prawofarmaceutyczne.info.

Na blogu prawo-kosmetyczne.info ukazał sie kolejny artykuł na temat projektu Ustawy o Produktach Kosmetycznych autorstwa Dominiki Chrabańskiej oraz Wiktorii Jaromskiej-Gumkowskiej z Kancelarii KONDRAT i Partnerzy

Zdarza, że lekarze stają się ofiarami pomówień na internetowych forach czy nawet portalach porównujących ich usługi. W związku z czym rodzą się liczne pytania i tezy dotyczące zagadnienia dóbr osobistych oraz danych osobowych. Sławomir Molęda oraz Natalia Dyda z Kancelarii KONDRAT i Partnerzy w najnowszym artykule, który ukazał sie na blogu www.prawo-medyczne.info starają się udzielić na nie odpowiedzi. 

Serdecznie zapraszamy do lektury nowego artykułu dotyczącego pracy nad nowelizacją przepisów Prawa Farmaceutycznego autorstwa Dominiki Chrabańskiej oraz Katarzyny Hałaburdy, który ukazał się na blogu prawofarmaceutyczne.info.

Zapraszamy na blog prawofarmaceutyczne.info, na którym zamieszczono nowy artykuł Dominiki Chrabańskiej oraz Wiktorii Jaromskej-Gumkowskej z Kancelarii KONDRAT i Partnerzy na temat projektu ustawy o zmianie ustawy Prawo Farmaceutyczne.

Strona 1 z 10

Wyróżnienia

Kontakt

  • Al. Niepodległości 223/1, 02-087 Warszawa
  • Email: biuro@kondrat.pl
  • Telefon: +48 (22) 831 12 34
  • Fax: +48 (22) 357 98 63