Kancelaria: Al. Niepodległości 223/1, 02-087 Warszawa, Tel.: (22) 831 12 34
Polish version English Version German version Russian Version Chinese Version

Blog

poniedziałek, 05 luty 2018

Kolejne zmiany w ZSMOPL raportowanie OTC

Zapraszamy na blog prawofarmaceutyczne.info, na którym zamieszczono nowy artykuł Katarzyny Hałaburdy z Kancelarii KONDRAT i Partnerzy na temat kolejnych zmian w ZSMOPL.

Zapraszamy do zapoznania sie z nowym artykułem dotyczacym zmian w projekcie Ustawy o Produktach Kosmetycznych autorstwa Katarzyny Hałaburdy z Kancelarii KONDRAT i Partnerzy, który ukazał się na blogu prawokosmetyczne.info.

 

Uprzejmie informujemy, że na blogu prawofarmaceutyczne.info ukazał się nowy artykuł Pauliny Surowiec i Katarzyny Hababurdy z Kancelarii KONDRAT i Partnerzy pt. "Leki generyczne – czym są, jakie niosą korzyści i czy są tak samo skuteczne jak leki referencyjne". 

W najnowszym wpisie na blogu prawofarmaceutyczne.info Wiktoria Jaromska z Kancelarii KONDRAT i Partnerzy zwraca uwagę na rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 18 grudnia 2017 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie wykazu produktów leczniczych, które mogą być dopuszczone do obrotu w placówkach obrotu pozaaptecznego oraz punktach aptecznych.

 

Z przyjemnością informujemy, że na blogu prawofarmaceutyczne.info ukazał się nowy artykuł pt."Monitorowanie systemu transportu drogowego" Katarzyny Hałaburdy z Kancelarii KONDRAT i Partnerzy.

 

Zapraszamy do zapoznania sie z nowym artykułem dotyczacym kar za reklamy suplementów diety autorstwa Michała Stępnia z Kancelarii KONDRAT i Partnerzy, który ukazał się na blogu prawofarmaceutyczne.info.

Uprzejmie informujemy, że na blogu prawofarmaceutyczne.info ukazał się nowy artykuł Katarzyny Hałaburdy z Kancelarii KONDRAT i Partnerzy pt. "Planują dalsze przesunięcia terminu raportowania do ZSMOPL".

Zapraszamy na blog prawofarmaceutyczne.info, na którym zamieszczono nowy artykuł Katarzyny Hałaburdy z Kancelarii KONDRAT i Partnerzy na temat reklamy „Mamy tańsze odpowiedniki drogich leków”.

 

Na blogu prawofarmaceutyczne.info ukazał się nowy artykuł Katarzyny Hałaburdy z Kancelarii KONDRAT i Partnerzy pt. "Decyzja UOKiK – reklama suplementów diety znów narusza zbiorowe interesy konsumentów".

 

Zapraszamy do zapoznania sie z nowym artykułem dotyczacym stanowiska GIF w sprawie naruszenia przepisów antykoncentracyjnych przez apteki autorstwa Katarzyny Hałaburdy z Kancelarii KONDRAT i Partnerzy, który ukazał się na blogu prawofarmaceutyczne.info.

Uprzejmie informujemy, że na blogu prawofarmaceutyczne.info ukazał się nowy artykuł Katarzyny Hałaburdy z Kancelarii KONDRAT i Partnerzy na temat medycznej marihuany.

 

Inspektor ochrony danych – zmiana statusu ABI czy zupełnie nowa funkcja? Jakie zmiany szykuje RODO? Na to pytania udzieliła odpowiedzi Paulina Klimek z Kancelarii KONDRAT i Partnerzy w swoim artykule, opublikowanym na blogu ochronadanych-osobowych.info.

 

Strona 1 z 9

Wyróżnienia

Kontakt

  • Al. Niepodległości 223/1, 02-087 Warszawa
  • Email: biuro@kondrat.pl
  • Telefon: +48 (22) 831 12 34
  • Fax: +48 (22) 357 98 63