Kancelaria: Al. Niepodległości 223/1, 02-087 Warszawa, Tel.: (22) 831 12 34
Polish version English Version German version Russian Version Chinese Version
wtorek, 21 listopad 2017

Kancelaria KONDRAT i PARTNERZY oficjalnym partnerem V edycji Projektu LIDERZY OCHRONY ZDROWIA

 

Mamy zaszczyt poinformować, iż Kancelaria KONDRAT i PARTNERZY była oficjalnym partnerem V edycji Projektu LIDERZY OCHRONY ZDROWIA organizowanym przez Fundację im. Lesława A. Pagi. 

Inicjatywa skierowana była do utalentowanych studentów i absolwentów kierunków takich jak prawo, medycyna, zdrowie publiczne, finanse, zarządzanie i ekonomia, którzy wiążą swoją karierę zawodową z szeroko pojętym obszarem ochrony zdrowia. Celem przedsięwziecia była wymiana doświadczeń, podnoszenie kompetencji i kształcenie wykwalifikowanej kadry menedżerskiej, która w przyszłości będzie decydować o tym jak będzie wyglądał polski system opieki zdrowotnej.

W projekcie wziął udział Mecenas Mariusz Kondrat, który podobnie jak w ubiegłym roku pełnił rolę eksperta. Mecenas Justyna Stefańczyk-Kaczmarzyk przeprowadziła zajęcia pt. „Reklama leków, suplementów diety, wyrobów medycznych i aptek”. Natomiast Mecenas Sławomir Molęda uczestniczył w panelu "Ochrona zdrowia - obecne wyzwania i wizja przyszłości". 

Uroczyste podsumowanie jubileuszowej edycji z udziałem m.in. Ministra Zdrowia Konstantego Radziwiłła odbyło się 23 października na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

 

Wyróżnienia

Kontakt

  • Al. Niepodległości 223/1, 02-087 Warszawa
  • Email: biuro@kondrat.pl
  • Telefon: +48 (22) 831 12 34
  • Fax: +48 (22) 357 98 63