Kancelaria: Al. Niepodległości 223/1, 02-087 Warszawa, Tel.: (22) 831 12 34
Polish version English Version German version Russian Version Chinese Version
wtorek, 25 kwiecień 2017

Rekomendacja Business Centre Club (BCC) dla Kancelarii KONDRAT i Partnerzy

Mamy zaszczyt poinformować, że Kancelaria KONDRAT i Partnerzy uzyskała oficjalną rekomendację Business Centre Club (BCC).

Kancelaria KONDRAT od początku 2017 roku jest członkiem Business Centre Club, organizacji przedsiębiorców założonej w 1991 roku, do której została zaproszona jako rzetelna i wiarygodna, przestrzegająca zasad etyki kupieckiej, akceptująca zasady kodeksu honorowego. Rekomendacja ma pomagać członkom BCC w prowadzeniu działalności gospodarczej i społecznej, potwierdzając ich wiarygodność oraz przestrzeganie przez nich zasad etyki kupieckiej i Kodeksu Honorowego Członka BCC.

Na początku roku, prawnicy z Kancelarii KONDRAT dołączyli także do grona ekspertów Instytutu Interwencji Gospodarczych BCC.

BCC jest organizacją międzynarodową, wyróżnioną w siedzibie Parlamentu Europejskiego nagrodą EKES za znaczący wkład w krzewienie integracji i tożsamości europejskiej. Honorowymi członkami BCC są m.in.: José Manuel Barroso, Leszek Balcerowicz, George Bush, Jerzy Buzek, Jacques Chirac, Bill Clinton, Janusz Lewandowski, Margaret Thatcher, Władysław Bartoszewski i Lech Wałęsa. Od początku swojego istnienia BCC propaguje idee odpowiedzialności społecznej firm.

Wyróżnienia

Kontakt

  • Al. Niepodległości 223/1, 02-087 Warszawa
  • Email: biuro@kondrat.pl
  • Telefon: +48 (22) 831 12 34
  • Fax: +48 (22) 357 98 63