Kancelaria: Al. Niepodległości 223/1, 02-087 Warszawa, Tel.: (22) 831 12 34
Polish version English Version German version Russian Version Chinese Version
środa, 02 listopad 2016

Kancelaria KONDRAT i Partnerzy wyróżniona w rankingu WTR1000 - The World's Leading Trademark Professionals 2016

Mamy zaszczyt poinformować, że Kancelaria KONDRAT i Partnerzy została wyróżniona w rankingu kancelarii prawnych WTR1000 - The World's Leading Trademark Professionals 2016, który organizowany jest przez prestiżowy magazyn World Trademark Review.

Ranking World Trademark Review 1000 został ogłoszony już po raz szósty, co miało na celu wyłonienie najlepszych na świecie firm prawniczych, kancelarii patentowych i indywidualnych specjalistów w dziedzinie ochrony znaków towarowych. W 2016 r. ranking obejmuje 71 jurysdykcji na całym świecie, w tym oczywiście również Polskę, w których podsumowano osiągnięcia biur rzeczników patentowych oraz firm prawniczych zajmujących się ochroną własności przemysłowej i intelektualnej. 

Ponadto Rzecznik Patentowy i Adwokat Mariusz Kondrat oraz Radca Prawny Justyna Stefańczyk-Kaczmarzyk otrzymali indywidualne wyróżnienia w kategoriach: prosecution oraz enforcement.

W rankingu WTR1000 - The World's Leading Trademark Professionals 2016 doceniono Kancelarię KONDRAT i Partnerzy za niezwykłą aktywność oraz zaangażowanie w kwestii znaków towarowych oraz kompleksowe podejście do kwestii ochrony praw własności intelektualnej. Podkreślono także, iż Kancelaria KONDRAT zajmuje wiodącą pozycję pod względem ilości wykonanych zgłoszeń unijnych znaków towarowych oraz posiada unikalne doświadczenie wynikające z wieloletniej obsługi firm farmaceutycznych oraz podmiotów związanych z branżą life science. O Partnerze Zarządzającym Mecenasie Mariuszu Kondrat napisano, że "nadzwyczaj dobrze wykształcony" oraz że jest wręcz"pasjonatem swojej pracy". Doceniono także zaangażowanie Szefowej Departamentu Life Science Mecenas Justyny Stefańczyk-Kaczmarzyk z zakresu prawa farmaceutycznego oraz prawa konkurencji.

Więcej informacji na temat kancelarii prawnych oraz prawników wyróżnionych na terytorium Polski w rankingu WTR1000 znaleźć można na stronie internetowej www.worldtrademarkreview.com.

Wyróżnienia

Kontakt

  • Al. Niepodległości 223/1, 02-087 Warszawa
  • Email: biuro@kondrat.pl
  • Telefon: +48 (22) 831 12 34
  • Fax: +48 (22) 357 98 63