Kancelaria: Al. Niepodległości 223/1, 02-087 Warszawa, Tel.: (22) 831 12 34
Polish version English Version German version Russian Version Chinese Version
wtorek, 11 październik 2016

Kancelaria KONDRAT partnerem Fundacji im. Lesława A. Pagi

Miło nam poinformować, że Kancelaria KONDRAT i Partnerzy już od jakiegoś czasu jest partnerem Fundacji im. Lesława A. Pagi.

Fundacja im. Lesława A. Pagi od 2003 roku realizuje projekty szkoleniowo-edukacyjne dla studentów oraz absolwentów uczelni wyższych, a także dla uczniów i nauczycieli szkół ponadgimnazjalnych. Programy przeznaczone dla studentów i absolwentów związane są z obszarami:

  • rynku kapitałowego (projekt Akademia Liderów Rynku Kapitałowego, CEE Capital Market Leaders Forum),
  • energetyki (Akademia Energii, Forum Nowa Energia),
  • ochrony zdrowia (Liderzy Ochrony Zdrowia),
  • technologii i innowacji (Young Innovators, Dzień Innowacji),
  • mediów i opinii publicznej (Akademia Analiz i Mediów).

Stypendyści Fundacji mają niepowtarzalną okazję uczyć się od najlepszych ekspertów oraz zdobywać praktyczne doświadczenie w ponad 70 firmach partnerskich w czasie płatnych staży, które często owocują ofertą stałej pracy. Obecnie Fundacja zrzesza około 1200 alumnów, którzy wspierają się wzajemnie prywatnie i zawodowo. Specjalnie dla alumnów Fundacja organizuje wieczorne, kameralne spotkania z największymi postaciami polskiej gospodarki. Uczniom szkół ponadgimnazjalnych Fundacja oferuje udział w Szkolnej Internetowej Grze Giełdowej (SIGG), a zdolni maturzyści mogą ubiegać się o stypendium Indeks Start2Star na cały okres studiów.

Do misji Fundacji należy promowanie wysokich standardów etycznych oraz kultury organizacyjnej wśród przedsiębiorców. W związku z tym Fundacja co roku przyznaje Nagrodę Lesława A. Pagi skierowanej do biznesmenów, działaczy gospodarczych i społecznych oraz instytucji. Jest to honorowe wyróżnienie stanowiące upamiętnienie osoby i dzieł naszego Patrona.

Poza stałymi projektami, Fundacja organizuje konferencje, warsztaty i wykłady których prelegentami są wybitni specjaliści z polskiego i zagranicznego rynku.

Więcej informacji o Fundacji im. Lesława A. Pagi znaleźć można na stronie internetowej www.paga.org.pl.

Wyróżnienia

Kontakt

  • Al. Niepodległości 223/1, 02-087 Warszawa
  • Email: biuro@kondrat.pl
  • Telefon: +48 (22) 831 12 34
  • Fax: +48 (22) 357 98 63