Kancelaria: Al. Niepodległości 223/1, 02-087 Warszawa, Tel.: (22) 831 12 34
Polish version English Version German version Russian Version Chinese Version
poniedziałek, 15 luty 2016

Kancelaria KONDRAT i Partnerzy wyróżniona w rankingu kancelarii regulacyjnych POLITYKA INSIGHT 2016

Miło nam poinformować, że Kancelaria KONDRAT i Partnerzy otrzymała wyróżnienie w kategorii FARMACEUTYKA w pierwszej edycji rankingu kancelarii regulacyjnych POLITYKA INSIGHT 2016. Z tej okazji odbyła się gala wręczenia nagród, na którą zaproszony został Partner Zarządzający dr Mariusz Kondrat.

Ranking obejmuje pięć dziedzin prawa regulacyjnego – prawo bankowe, prawo energetyczne, prawo konkurencji, prawo telekomunikacyjne oraz prawo farmaceutyczne. Ranking kancelarii prawnych oparty jest o dane jakościowe, a na jego wyniki złożyły się oceny, które przyznały kancelariom największe polskie spółki z sektorów regulowanych. Na podstawie końcowej punktacji POLITYKA INSIGHT w każdej dziedzinie prawa podzieliła nagrodzone kancelarie na trzy „grupy".

Ogłoszeniu wyników rankingu towarzyszyła prezentacja raportu o sektorze kancelarii prawnych zajmujących się prawem regulacyjnym, którego autorami są dr Piotr Semeniuk i Justyna Jawor z działu prawnego POLITYKA INSIGHT. Przy okazji ogłoszenia wyników rankingu POLITYKA INSIGHT zorganizowała także debatę na temat prawa i polityki regulacyjnej, w której udział wzięli p.o. prezesa UOKiK Adam Jasser oraz wiceminister cyfryzacji Piotr Woźny. Jasser podsumował ponad półtora roku urzędowania, a za swój największy sukces uznał usprawnienie działalności UOKiK. Woźny podkreślił z kolei, że regulatorzy tacy jak Urząd Komunikacji Elektronicznej powinni być otwarci na dyskusję z przedstawicielami regulowanych branż.

POLITYKA INSIGHT

POLITYKA INSIGHT

POLITYKA INSIGHT

Więcej informacji o rankingu znaleźć można na stronie internetowej POLITYKA INSIGHT lub Magazynu POLITYKA.

Wyróżnienia

Kontakt

  • Al. Niepodległości 223/1, 02-087 Warszawa
  • Email: biuro@kondrat.pl
  • Telefon: +48 (22) 831 12 34
  • Fax: +48 (22) 357 98 63