Kancelaria: Al. Niepodległości 223/1, 02-087 Warszawa, Tel.: (22) 831 12 34
Polish version English Version German version Russian Version Chinese Version
środa, 24 czerwiec 2015

Mecenas Mariusz Kondrat wyróżniony w rankingu CHAMBERS Europe Guide 2015

Mamy zaszczyt poinformować, że Mecenas Mariusz Kondrat otrzymał wyróżnienie w prestiżowym rankingu CHAMBERS Europe Guide 2015.

Mecenas Mariusz Kondrat został doceniony w dwóch, kluczowych z perspektywy działalności Kancelarii, kategoriach, tj. Intellectual Property - Poland (tj. prawo własności intelektualnej) oraz Life Sciences - Poland (tj. prawo farmaceutyczne).

Ponadto Kancelaria KONDRAT i Partnerzy również została doceniona w kategorii Life Sciences (Recognised Practitioner).

O dr Mariuszu Kondrat napisano m.in., że jest prawnikiem, Adwokatem i Europejskim Rzecznikiem Patentowym, który obsługuje klientów zarówno w branży farmaceutycznej, jak i w innych branżach, w zakresie znaków towarowych. Posiada bogate doświadczenie w reprezentowaniu Klientów w sporach z zakresu importu równoległego i nieuczciwej konkurencji oraz jest również znany ze swojej obszernej wiedzy z zakresu prawa farmaceutycznego. Przytoczono także wypowiedź jednego z respondentów, który powiedział: "Mariusz Kondrat rozumie nasze potrzeby, ale także rozumie drugą stronę sporu, przez co jest w stanie znaleźć najlepsze rozwiązanie dla obu stron".

Bardzo dziękujemy naszym Klientom za rekomendacje oraz zaufanie!

Wyróżnienia

Kontakt

  • Al. Niepodległości 223/1, 02-087 Warszawa
  • Email: biuro@kondrat.pl
  • Telefon: +48 (22) 831 12 34
  • Fax: +48 (22) 357 98 63