Kancelaria: Al. Niepodległości 223/1, 02-087 Warszawa, Tel.: (22) 831 12 34
Polish version English Version German version Russian Version Chinese Version

Aktualności

poniedziałek, 22 maj 2017

Gala Superbrands Polska 2017

W dniu 17 maja Uroczystą galą zakończyła się XI edycja Superbrands Polska. Partnerem strategicznym XI edycji była Kancelaria Kondrat i Partnerzy

Kancelaria KONDRAT i Partnerzy uzyskała oficjalną rekomendację Business Centre Club (BCC).

Kancelaria KONDRAT i Partnerzy kolejny rok z rzędu polepszyła swoje pozycje względem ubiegłorocznej edycji rankingu Kancelarii Prawniczych według Dziennika RZECZPOSPOLITA.

Kancelaria KONDRAT i Partnerzy, kolejny rok z rzędu, została doceniona przez Magazyn Managing Intellectual Property w rankingu IP Stars 2017.

Prawnicy z Kancelarii KONDRAT i Partnerzy dołączyli do grona ekspertów Instytutu Interwencji Gospodarczych Business Centre Club (BCC).

Magazyn Corporate INTL docenił działalność Kancelarii KONDRAT i Partnerzy w zakresie patentów i wzorów przemysłowych, przyznając Kancelarii nagrodę w kategorii "Boutique Patents & Industrial Designs Law Firm of the Year in Poland".

Kancelaria KONDRAT i Partnerzy uruchomiła na portalu wydawnictwa "Termedia" strefę porad prawnych. Cyklicznie, co dwa tygodnie na stronie wydawnictwa będą zamieszczane odpowiedzi na pytania kierowane do Kancelarii KONDRAT przez menedżerów placówek medycznych i pracowników ochrony zdrowia.

W dniu 23 listopada 2016 r. odbyło się spotkanie, zorganizowane przez Kancelarię KONDRAT i Partnerzy oraz Holendersko-Polską Izbę Gospodarczą, na temat zmian w prawie w zakresie ochrony znaków towarowych.

Wyróżnienia

Kontakt

  • Al. Niepodległości 223/1, 02-087 Warszawa
  • Email: biuro@kondrat.pl
  • Telefon: +48 (22) 831 12 34
  • Fax: +48 (22) 357 98 63