Kancelaria: Al. Niepodległości 223/1, 02-087 Warszawa, Tel.: (22) 831 12 34
Polish version English Version German version Russian Version Chinese Version

Aktualności

14 września na portalu biznesu mody Fashionbusiness.pl ukazał się artykuł autorstwa Andrzeja Przytuły, adwokata i partnera oraz Natalii Dyda, radcy prawnego „Spór pomiędzy polską marką MUMU a Miu Miu Prady. Czym jest renomowany znak towarowy?”

18 września Gazeta Prawna opublikowała artykuł autorstwa Ewy Niesiobędzkiej-Krause, rzecznika patentowego i partnera oraz Anny Kalawskiej, prawnika „Fakty i mity o dyrektywie unijnej w sprawie praw autorskich w internecie”.

W dniach 6-7 września 2018 r. odbyło się XIV Międzynarodowe Sympozjum „Własność przemysłowa w innowacyjnej gospodarce. IP w ekosystemie innowacji – strategie ochrony, zarządzanie i komercjalizacja” organizowane przez Urząd Patentowy RP oraz World Intellectual Property Organization (WIPO) w Międzynarodowym Centrum Kultury na Rynku Głównym w Krakowie. Nasza Kancelaria objęła patronat merytoryczny nad tym wydarzeniem. Ponadto Dr Mariusz Kondrat, partner zarządzający, adwokat i rzecznik patentowy wystąpił w roli panelisty w sesji „Własność Intelektualna w gospodarce globalnej”.

 5 września Rzeczpospolita opublikowała artykuł autorstwa Grzegorza Patka, doradcy podatkowego i radcy prawnego w KONDRAT i Partnerzy „Jak zatrudnić cudzoziemca”.

24 sierpnia Rzeczpospolita opublikowała artykuł autorstwa Andrzeja Przytuły, adwokata i partnera oraz Natalii Dyda, radcy prawnego „Kolor jako marka - jak przedsiębiorca może uzyskać monopol na konkretny kolor” oparty na case study marki PLAY, dla której KONDRAT i Partnerzy uzyskali monopol na fiolet w czerwcu br.

22 sierpnia na portalu Termedia.pl ukazał się artykuł prawniczek z KONDRAT i Partnerzy: Wiktorii Jaromskiej-Gumkowskiej i Katarzyny Hałaburdy „Novel food – nowe źródło witaminy K, a także owady i larwy”

22 sierpnia Rzeczpospolita opublikowała artykuł autorstwa Grzegorza Patka, doradcy podatkowego i radcy prawnego w KONDRAT i Partnerzy „Abonament medyczny dla pracownika - skutki w PIT, CIT, VAT”.

20 sierpnia na portalu biznesu mody Fashionbusiness.pl ukazał się artykuł autorstwa Andrzeja Przytuły, adwokata i partnera oraz Natalii Dyda, radcy prawnego „Czy Zara podrobiła projekty spodni Diesel i sandałów Marni? Jak chronić wzory”.

Wyróżnienia

Kontakt

  • Al. Niepodległości 223/1, 02-087 Warszawa
  • Email: biuro@kondrat.pl
  • Telefon: +48 (22) 831 12 34
  • Fax: +48 (22) 357 98 63