Kancelaria: Al. Niepodległości 223/1, 02-087 Warszawa, Tel.: (22) 831 12 34
Polish version English Version German version Russian Version Chinese Version

Aktualności

18 lipca Rzeczpospolita opublikowała artykuł autorstwa ekspertów KONDRAT i Partnerzy: Andrzeja Przytuły, adwokata, partnera, Natalii Dyda, radcy prawnego i Grzegorza Patka, doradcy podatkowego i radcy prawnego pt „Podatkowa amortyzacja znaku towarowego”

17 lipca w Dzienniku Gazeta Prawna ukazał się komentarz Andrzeja Przytuły, adwokata i partnera w KONDRAT i Partnerzy w artykule „Fiolet na wyłączność dla Play. Jest decyzja Urzędu Patentowego”.

11 lipca Rzeczpospolita opublikowała artykuł autorstwa ekspertów KONDRAT i Partnerzy: Dominiki Chrabańskiej, adwokata i Grzegorza Patka, doradcy podatkowego i radcy prawnego „Czy szpitale mogą otrzymywać darowizny lekowe od producentów leków oraz jak należy je rozliczyć”.

10 lipca na portalu Lex.pl ukazał się artykuł autorstwa Andrzeja Przytuły, adwokata i Natalii Dyda, radcy prawnego „Producenci markowych towarów zyskają na nowelizacji prawa własności przemysłowej”.

Kancelaria Kondrat i Partnerzy zaprasza na warsztaty "Compliance w branży farmaceutycznej", które odbędą się 26.07.2018r w Warszawie

4 lipca Rzeczpospolita opublikowała artykuł autorstwa ekspertów KONDRAT i Partnerzy: Justyny Stefańczyk-Kaczmarzyk, radcy prawnego i Grzegorza Patka, doradcy podatkowego i radcy prawnego „Jaki VAT od żywności specjalnego przeznaczenia medycznego”.

Przedstawiciele KONDRAT i Partnerzy: Justyna Stefańczyk-Kaczmarzyk, radca prawny i Krzysztof Bąk, aplikant radcowski wystąpili podczas 6. edycji wydarzenia Pharmacy & Business zorganizowanego w zakopiańskim hotelu Nosalowy Dwór w dniu 6 czerwca 2018 r. Prawnicy przedstawili temat: „Najważniejsze zmiany w prawie farmaceutycznym na przełomie 2017 i 2018 roku”.

Instytut Pantone ogłosił, że kolorem 2018 jest fioletowy. Tym bardziej jesteśmy dumni, że w zbliżonej palecie barw znalazł się fiolet PLAY.
Przeszło rok trwała procedura analiz, badań rynkowych i zgłoszenia koloru (per se) fioletowego (nr RGB: 72/34/124) w Urzędzie Patentowym Rzeczpospolitej Polskiej.

Wyróżnienia

Kontakt

  • Al. Niepodległości 223/1, 02-087 Warszawa
  • Email: biuro@kondrat.pl
  • Telefon: +48 (22) 831 12 34
  • Fax: +48 (22) 357 98 63